Unikalna koszulka i piłka Legii Warszawa na licytacji WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to doskonała okazja do upolowania unikalnych przedmiotów. Trwają właśnie aukcje oficjalnej koszulki i piłki Legii Warszawa podpisanych przez piłkarzy klubu.

Na aukcję wystawiona została koszulka Tomasza Kiełbowicza podpisana przez piłkarzy stołecznej drużyny. Jest to wzór koszulki noszonej przez zawodników Legii w ostatnich spotkaniach Ligi Europejskiej. Z tyłu kołnierzyka znajduje się polska flaga narodowa. Drugim licytowanym przedmiotem jest oficjalna piłka Legii Warszawa marki adidas, również podpisana przez zawodników.

Oba przedmioty przekazane zostały przez głównego sponsora Legii Warszawa, firmę Action S.A., właściciela marki ActiveJet:

– Sponsoring Legii Warszawa daje nam wiele możliwości prowadzenia akcji dla kibiców i działań CSR. Zamierzamy z tego korzystać – mówi Anna Bielińska, Dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Action S.A.

– Mam nadzieję, że przekazane na rzecz WOŚP koszulka i piłka osiągną wysokie ceny i w ten sposób będziemy mogli zaznaczyć swój wkład w XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – dodaje.

Aukcje koszulki i piłki można znaleźć tutaj:

  • koszulka: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=551253
  • piłka: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=551270