Nowoczesne rozwiązania dla transportu z Firmy Wanicki

Firma DAF Wanicki rozszerzyła swoją ofertę dla pojazdów ciężarowych i autobusów o system do zdalnego pobierania danych z tachografu o nazwie DLD (Remote Download Device) wraz z analizą danych oraz śledzeniem pojazdów.

Dzięki instalacji systemu w pojeździe dane automatycznie są pobierane z zarówno tachografu jak i karty kierowcy i przesyłane do komputera firmowego. Następnie za pomocą oprogramowania VDO istnieje możliwość analizy i archiwizacji danych oraz śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Taki miks usług jest całkowitą innowacją na rynku polskim.

W oparciu o jedno urządzenie firma transportowa może spełniać wymagania zarówno organów państwowych (pobieranie danych z tachografu w określonych odstępach czasu) jak również swoich klientów (śledzenie trasy przejazdu). Czas zaoszczędzony na automatycznym pobieraniu danych manager floty może teraz przeznaczyć na analizę pobranych danych z tachografu jak i tworzenie zoptymalizowanych tras przejazdu.

System DLD będący w ofercie firmy DAF Wanicki dedykowany jest zarówno dla nowych klientów DAF i Irizar jak również do obecnych licznych klientów sieci Wanicki.

Oferowany system jest wynikiem nawiązania współpracy w tym zakresie pomiędzy firmą DAF Wanicki oraz firmą Drabpol – wyłącznym przedstawicielem ContinentalVDO na Polskę.