Biuro Reklamy GG najwyżej oceniane w 2011 roku przez klientów

Biuro Reklamy GG Network S.A. otrzymało najwyższą ocenę w rankingu „Biura Reklamy” magazynu „Media i Marketing Polska”. W rankingu badano biura reklam takich mediów, jak: telewizja, magazyny, dzienniki, radio, outdoor, Internet i kino.

W kategorii Internet w „Ocenie ogólnej biura reklamy internetowej” najwyższą ocenę otrzymało Biuro Reklamy GG Network S.A.: 4,33 pkt na 5 maksymalnych. To najwyższa ocena tego biura od trzech lat. Tym samym biuro popularnego GG wyprzedziło wszystkie pozostałe biura m.in. portali i serwisów społecznościowych, plasując się na pierwszym miejscu. Poprzednio tytuł „Biura Reklamy roku” otrzymało w 2009 roku.

„Klienci wysoko cenią tegoroczną współpracę z tym biurem. Oceniane jest ono pozytywnie na niemal wszystkich wymiarach” – czytamy w komentarzu do oceny Biura Reklamy GG Network S.A. w „Media i Marketing Polska”.

– Otrzymana wysoka ocena za mijający rok jest tym bardziej dla nas wartościowa, że swoje głosy oddawali klienci. Dziękujemy za docenienie naszej pracy, mobilizuje nas to również do utrzymania pozycji, jak i rozwoju, a okazji do tego w 2012 roku nie zabraknie – mówi Krzysztof Łada, szef Biura Reklamy GG Network. – Jesteśmy właśnie w trakcie łączenia  biur reklamy GG, Grupy Allegro i Bankier.pl, dzięki czemu zaoferujemy unikatowe na polskim rynku reklamy internetowej rozwiązania.

Zarówno GG Network, jak i Grupa Allegro i Bankier.pl należą do koncernu Naspers Ltd.