Adam Kozłowski Dyrektorem Konsultingu w 7milowym

Z początkiem 2012 roku na stanowisko Dyrektora Konsultingu w spółce 7milowy, świadczącej usługi SAP dla firm średniej wielkości, awansował Adam Kozłowski.

Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za wszelkie sprawy związane z planowaniem i realizacją przedsięwzięć SAP dla Klientów 7milowego oraz za wsparcie procesów sprzedaży.

„Jestem od wielu lat związany z branżą konsultingową, więc dobrze znam potrzeby i  oczekiwania Klientów w stosunku do firm wdrożeniowych. Moim głównym celem na nowym stanowisku jest zbudowanie długofalowej polityki współpracy z Klientami – projekty wdrożeniowe SAP będą początkiem wspólnych prac. Priorytetem będzie także dalsza rozbudowa zespołu konsultantów i ich kompetencji” – mówi Adam Kozłowski, Dyrektor Konsultingu w 7milowym.

Adam Kozłowski posiada 14-letnie doświadczenie konsultingowe. Z 7milowym związany zawodowo od 2006 roku. Dotychczas zajmował stanowisko Kierownika Projektu – z ramienia 7milowego kierował wdrożeniami SAP m.in. w firmie Inter Metal, Masmal, Spółdzielni Mleczarskiej ROTR, Energoinstal, Tuplex, Poli-Eco, Minimax, Atlantic. Adam Kozłowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.