Ryż Dziki Britta – elegancka odmiana w kuchni

Ryż Dziki jest ciekawą propozycją kulinarną, która znajduje się w ofercie marki Britta – znanej i cenionej od wielu lat za produkty najwyższej jakości.

Ten niezwykły gatunek ryżu oferowany przez markę Britta ma cienkie, wydłużone ziarna w charakterystycznym czarno – brązowym kolorze, które w czasie gotowania zwiększają swoją objętość. Jego wygląd dodaje każdej potrawie elegancji a intensywny smak i orzechowy aromat czyni go doskonałym dodatkiem do wykwintnych dań głównych oraz przystawek. Najlepiej komponuje się z dziczyzną oraz drobiem a także z rybami, rakami, homarami lub innymi owocami morza. Ryż dziki, obok swojego niespotykanego wyglądu i smaku charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami odżywczymi. Ryż dziki jest naturalnym źródłem białka roślinnego, w 100 g produktu znajduje się tylko 1 g tłuszczu przez ,co jest ceniony przez osoby znajdujące się na diecie niskotłuszczowej.

Britta oferuje ryż najwyższej jakości. Obok wyjątkowego smaku i aromatu, jego zaletą jest wygoda przygotowania. Saszetki z ryżem wyposażone zostały w wygodne nacięcia ułatwiające wyciągnięcie ryżu z wrzątku oraz bezpieczne otwieranie gorącej saszetki bez obaw o poparzenie. Ryż Dziki Britta dostępny jest w opakowaniach 4 x 50 g w sugerowanej cenie detalicznej 17,49 zł.