Owsianka na dobry początek dnia

Wchodząc rano do kuchni z myślą o śniadaniu, warto się dobrze zastanowić, co wybrać, ponieważ nasz dzień zależy od tego pierwszego posiłku. Pyszne śniadanie to gwarancja dobrego humoru, a jeśli dodatkowo będzie pełnowartościowe i pożywne będziemy mieli chęć do działania. Takie śniadanie zapewnią nam nowe płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie, które są pyszne, pełne naturalnych składników i przede wszystkim – dla całej rodziny!

Podczas snu nasz organizm musi sprostać wielu wyzwaniom: oczyścić się, odpocząć i zregenerować, dlatego po przebudzeniu potrzebujemy pełnowartościowego posiłku. I tutaj często zaczynają się przysłowiowe „schody”. Co wybrać? Co zdążę przygotować przed wyjściem do pracy czy szkoły? Co będzie smaczne i zdrowe? Odpowiedź jest bardzo prosta: owsianka NESVITA Naturalnie na śniadanie, która zawiera wyłącznie naturalne składniki. Pełne ziarno owsa jest cennym źródłem błonnika, który daje poczucie sytości na dłużej, a dla jej pysznego smaku jesteśmy w stanie wstać wcześniej. „Pełnowartościowe śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego nie powinniśmy bez niego wychodzić z domu, szczególnie w okresie jesienno-zimowej słoty. Dla dzieci ciepła owsianka to nie tylko zastrzyk porannej dawki energii, ale również posiłek bogaty w płatki owsiane i mleko, które są ważnymi elementami ich codziennej diety. Dla dorosłych to nie tylko fantastyczny smak, ale również pewność, że zdrowo zaczynają dzień” – mówi Agnieszka Piskała, specjalista ds. żywienia Nestlé.

Podstawą zdrowej, prawidłowo zbilansowanej diety jest przede wszystkim urozmaicenie, dlatego marka NESVITA oferuje nowe płatki owsiane w trzech pysznych odsłonach. Zwolennicy tradycyjnej owsianki polubią płatki NESVITA Naturalnie na śniadanie z dodatkiem naturalnych, zmielonych lasek wanilii. Przyprawa ta nadaje im niezwykły smak i aromat, a do tego już od starożytności jest ceniona za swoje poprawiające humor właściwości. Tym, którzy potrzebują małej odmiany, polecamy owsiankę NESVITA Naturalnie na śniadanie z jabłkiem i cynamonem. Kawałki suszonych jabłek doskonale komponują się z delikatnymi płatkami owsianymi, tworząc pełne wartości odżywczych, pyszne śniadanie. Miłośnicy oryginalnych smaków zachwycą się unikalną na polskim rynku owsianką NESVITA Naturalnie na śniadanie o smaku golden syrup. Wyróżnia ją ciekawa, słodka nuta, którą z pewnością polubią zarówno młodsi, jak i starsi członkowie rodziny. Ten smak od dawna kochają Anglicy, a przecież Wielka Brytania to ojczyzna owsianki. Bez względu na to, po który wariant sięgniemy – z owsianką NESVITA Naturalnie na śniadanie każdy dzień zaczniemy z uśmiechem.

W porannym zabieganiu czasem trudno przygotować posiłek dla całej rodziny. Z nowymi płatkami NESVITA nie ma nic prostszego. Są one delikatne i pyszne jak najlepsza owsianka z dzieciństwa, ale ich przygotowanie jest o wiele prostsze i szybsze. Wystarczy wsypać zawartość jednej saszetki do miseczki, zalać ją gorącym mlekiem i chwilę zaczekać, by móc cieszyć się smakiem owsianki wraz z całą rodziną. Nowe płatki owsiane NESVITA są dostępne w opakowaniu familijnym, zawierającym 10 porcji (saszetek). To produkt idealny na rodzinne śniadanie. A czy można lepiej zacząć dzień, niż przy wspólnym stole z najbliższymi?

Aby przekonać się, jakie wartości odżywcze zawiera owsianka NESVITA wystarczy spojrzeć na jej opakowanie. Firma Nestlé umieściła na nim opracowany przez ekspertów KOMPAS ŻYWIENIOWY, w którym znajdziemy informacje na temat zawartości białka, węglowodanów, tłuszczów i innych składników odżywczych. Dodatkowo wskaźnik GDA informuje, ile procent wskazanego dziennego zapotrzebowania na energię pokrywa jedna porcja produktu. Poza tym w ramkach „Warto zapamiętać”, „Warto wiedzieć” i „Dobre pytanie” znajdują się przydatne informacje i ciekawostki na temat zdrowego żywienia.

Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie dostępne są w trzech smakach: Golden Syrup, Jabłko z cynamonem i Wanilia. Sugerowana cena kartonika zawierającego 10 saszetek/35 gram to ok. 9,90 zł. Zastrzegamy, że Firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.