Gram.pl podsumowuje rok awansem

Wiktor Cegła, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający gram.pl Sp. z o.o., został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Nowy Prezes stawia sobie za cel zwiększenie przewag nad innymi sklepami internetowymi wykorzystując zaplecze logistyczne właściciela gram.pl, firmy Action S.A.

Jako Prezes Zarządu będę kontynuował swoją dotychczasową misję rozwoju gram.pl. Osiągnęliśmy już pozycję lidera w internetowej sprzedaży gier komputerowych i konsolowych w Polsce, jednak moją ambicją jest dalszy wzrost. Potencjał gram.pl wynika z wielu czynników, m.in. ze wsparcia spółki matki, Action S.A.,  w zakresie logistyki, co daje możliwość doskonalenia naszych usług – dodaje Wiktor Cegła, Prezes Zarządu gram.pl Sp. z o.o.

W gram.pl Sp. z o.o. Wiktor Cegła pracuje od stycznia 2010 roku. Z branżą gier komputerowych związany jest od 2000 roku. W latach 2000 – 2009 pracował w wydawnictwie Axel Springer Polska jako dziennikarz, redaktor prowadzący i zastępca redaktora naczelnego grupy magazynów o grach komputerowych, był redaktorem naczelnym i project managerem serwisu Gamezilla.pl., jest Członkiem Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego.