GAVDI Gazelą Biznesu 2011

GAVDI Polska S.A. zakwalifikowało się do prestiżowego grona Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm Gazele Biznesu został opublikowany przez redakcję „Pulsu Biznesu” już po raz dwunasty.

Z punktu widzenia „Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. O przyznaniu GAVDI tytułu Gazeli Biznesu 2011 roku zadecydowały wyniki finansowe firmy z ostatnich trzech lat działalności.

Fakt, że GAVDI znalazło się w gronie Gazel Biznesu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, a zarazem doskonałym podsumowaniem naszej pięcioletniej obecności na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdobycie tego tytułu nie byłoby możliwe bez naszych Klientów, którzy z każdym rokiem obdarzają nas zaufaniem powierzając nam realizację swoich projektów w obszarze SAP HCM. Sukces ten nie byłby też możliwy bez zespołu GAVDI, który codziennie pracuje na nasz wspólny rozwój. – mówi Teresa Olszewska, Prezes Zarządu GAVDI Polska S.A.

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas Gali Gazel Biznesu 22 marca 2012 r. w Warszawie. W trakcie Gali firma GAVDI oficjalnie otrzyma certyfikat potwierdzający przynależność do prestiżowego grona Gazel Biznesu.

Gazele Biznesu  to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.