CH FORUM Gliwice: McDonald’s nowym najemcą strefy restauracyjnej

Mc Donald’s, światowy potentat wśród restauracji szybkiej obsługi, powiększa swoją sieć w Polsce i otworzy nową restaurację w gliwickim Centrum Handlowym FORUM (ul. Lipowa 1). Tym samym dołączy do grupy najemców, którzy w ostatnim czasie przedłużyli lub podpisali nowe umowy na wynajem powierzchni handlowej w CH FORUM. Pojawienie się Mc Donald’s uzupełni też ofertę gastronomiczną tego drugiego co do wielkości centrum handlowego na Górnym Śląsku.

– McDonald’s to marka, której nikomu nie trzeba rekomendować. Renoma, wysoka jakość produktów, skuteczny marketing oraz bogate i zróżnicowane menu – to tylko niektóre z licznych zalet, z powodu których zabiegaliśmy o pozyskanie tego najemcy – komentuje Marta Radomska, leasing manager CH FORUM z ramienia Avestus Real Estate, spółki zarządzającej gliwickim centrum.

Nowa restauracja zlokalizowana będzie w strefie restauracyjnej Pod Chmurami.

– Bardzo pozytywnie oceniamy kierunek, w którym ewoluuje filozofia McDonald’s – od „Fast Food” do „Good Food Fast”. Doskonale wpisuje się ona w klimat naszej strefy restauracyjnej zaprojektowanej w ekologicznym duchu – dodaje Agnieszka Mielcarz, dyrektor CH FORUM z ramienia Avestus Real Estate.

Na polski rynek marka McDonald’s weszła w 1992 r. Dziś obecna jest już w 120 miastach Polski. Oferta McDonald’s w Polsce obejmuje szeroką gamę kanapek, napojów i deserów, a także dodatki, takie jak frytki i sałatki. Ich zróżnicowanie pozwala na skomponowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku przez osoby mające różne potrzeby i upodobania.

Dużym ułatwieniem jest umieszczanie na opakowaniach produktów czytelnie przedstawionej informacji o wskaźnikach dziennego zapotrzebowania. Większość restauracji oferuje w godzinach porannych produkty z linii śniadaniowej, które stanowią nowość na polskim rynku gastronomii szybkiej obsługi. Rozszerza się również wybór kaw dostępnych w restauracjach McDonald’s.