Premiery filmowe i nowy program w styczniu w Tele5

Oferta programowa telewizji Tele5 w styczniu 2012 składać się będzie głównie z filmów i seriali. Premierę będzie miał także program „Ukryta kamera”.

6 stycznia 2012 roku (emisja poniedziałek-piątek od godziny 18:55) na antenie Tele5 będzie miał premierę program „UKRYTA KAMERA”. To zabawny program typu reality show przeznaczony dla całej rodziny. Pomysł filmowania przypadkowych przechodniów w zaskakujących sytuacjach nie jest nowy, ale autentyczne reakcje ludzi i śmieszne pomysły scenarzystów sprawiają, że tego typu seriale nigdy się nie nudzą. „Ukryta kamera” to wybór najlepszych scen nagranych z udziałem zwykłych ludzi na ulicach europejskich miast przez zespół filmowców firmy Novavision, która jest największym na świecie realizatorem tego typu programów.

„Dla naszych widzów przygotowaliśmy na styczeń ciekawe pozycje filmowe, między innymi: „WIEDŹMIKOŁAJ i KOLOR MAGII” według powieści Terrego Pracheta, „IKONA” – film sensacyjny na podstawie powieści Fredericka Forsythe’a z Patrickiem Swayze oraz „FRANKESTEIN” z Donaldem Sutherlandem i Julie Delphy. Jestem pewien, że widzów przyciągnie też codzienna „UKRYTA KAMERA”- dodaje Piotr Borys – dyrektor programowy Tele5.