Plus i siatkarze pomagają potrzebującym

Tagi:

Limitowana edycja kalendarzy ściennych, ze zdjęciami oraz autografami siatkarzy Reprezentacji Polski, zostanie przekazana przez operatora sieci Plus dziesięciu wybranym fundacjom niosącym pomoc potrzebującym. W akcji, która rozpoczyna się 22 grudnia br., wezmą udział zawodnicy najbardziej utytułowanej polskiej drużyny sportowej mijającego roku (brązowi medaliści Mistrzostw Europy i Ligi Światowej, srebrni medaliści Pucharu Świata).

Operator sieci Plus, Główny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował jedynie 100 sztuk specjalnych kalendarzy. Każdy kalendarz tej limitowanej edycji otrzymał hologram z cyfrą od 1 do 100, każdy został też podpisany własnoręcznie przez członków Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Kalendarze z numerami 1-10 zostaną przekazane do dyspozycji wybranym fundacjom, które następnie wystawią je na licytację na aukcjach, przekażą na nagrody w konkursie lub oddadzą swoim podopiecznym. Osoby, które wygrają lub wylicytują kalendarze, otrzymają dodatkowo specjalną dedykację od siatkarza, z którym podczas tej akcji będzie współpracować dana fundacja.

1. Fundacja Polsat – Marcin Możdżonek

2. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaciel” – Zbigniew Bartman

3. Fundacja Świętego Mikołaja – Paweł Zagumny

4. Fundacja Polska Siatkówka – Bartosz Kurek

5. Fundacja Dzieci Niczyje – Krzysztof Ignaczak

6. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” – Michał Kubiak

7. Fundacja Akogo – Michał Bąkiewicz

8. Fundacja Przyjaciółka – Michał Winiarski

9. Fundacja Iskierka – Łukasz Żygadło

10. Fundacja Herosi – Patryk Czarnowski

Wszystkie informacje o szczegółach akcji można znaleźć na stronach poszczególnych fundacji, jak również na stronie www.plus.pl/kalendarze