Inotel włącza nowy kanał sportowy

Inotel poinformował o dołączeniu do oferty programowej nowego kanału sportowego. Teraz Wielkopolanie mogą cieszyć się świeżymi newsami oraz transmisjami z najważniejszych wydarzeń sportowych emitowanych na antenie Orange Sport, dostępnego dla abonentów od połowy grudnia 2011 roku.

Transmisje wydarzeń sportowych, najświeższe informacje, magazyny i reportaże to oferta kanału Orange Sport. Od połowy grudnia 2011 roku program dostępny jest także dla abonentów wielkopolskiego operatora telekomunikacyjnego Inotel. To kolejna propozycja, która zasiliła pakiet sportowy, składający się do tej pory z kanałów Polsat Sport Extra, TVP Sport oraz oferty dla dorosłych widzów – Playboy oraz Spice. Pozostałe programy sportowe – tj. Polsat Sport, Eurosport HD, Eurosport 2 HD znaleźć można w ofercie telewizyjnej podstawowej – dostępnej dla wszystkich abonentów.

Inotel to wielkopolski operator telekomunikacyjny, który obejmuje swoim zasięgiem ok. 40 tys. mieszkań zlokalizowanych w Poznaniu, Koziegłowach, Swarzędzu, Obornikach, Gnieźnie i Jarocinie.