Z telefonem na zakupy

Tagi:

Telefon na co dzień ułatwia nam kontakt z rodziną i znajomymi, ale czy może pomóc na zakupach? Czy dzięki korzystaniu z telefonu możemy wydać mniej pieniędzy w sklepie? Czy chodząc z telefonem między półkami możemy zaoszczędzić czas?

Odpowiedzą na powyższe pytania jest aplikacja Listonic. To proste narzędzie do zarządzania domowymi zakupami. Po pierwsze tworzymy listę zakupów na telefonie lub na komputerze. Pozycje na liście automatycznie sortują się według ułożenia produktów na półkach w sklepie. Przyda się to podczas zakupów, ponieważ każdą alejkę odwiedzimy tylko raz kupując produkty oznaczone jako „nabiał” czy „napoje”.

Listonic do produktów na liście zakupów dopasuje dostępne promocje ze sklepów. Jeśli sklep proponuje artykuły w okazyjnej cenie, aplikacja poinformuje o tym w telefonie. Pod przedmiotem zobaczymy informację o promocji oraz nazwę sklepu, w którym kupimy taniej.

Ponadto Listonic umożliwia także wygodne dodawanie przedmiotów do listy. Na Androidzie listę zakupów można podyktować, aplikacja sama rozpozna, co potrzebujemy. Oprócz tego, także na iPhonie można dodawać produkty do listy poprzez zeskanowanie kodu kreskowego telefonem. Dodatkowo po rozpoznaniu produktu przez aplikację możemy zobaczyć cenę produktu, ocenę i komentarze oraz zdjęcia użytkowników. Sami także możemy wyrazić opinie o produkcie, a przy wybranych pozycjach zobaczymy dodatkowe informacje, takie jak przepisy kulinarne z ich użyciem.