Przejdź do treści

Promenady Wrocławskie Etap I z pozwoleniem na budowę

Pierwszy budynek mieszkalny Promenad Wrocławskich, nowej dzielnicy w centrum Wrocławia, uzyskał pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie prac planowane jest na I kwartał 2012 roku. Za całość inwestycji odpowiada wrocławski deweloper Vantage Development S.A.

Uzyskanie pozwolenia na budowę pierwszego budynku mieszkaniowego dzielnicy to wielki moment dla inwestora. Dzięki temu zainaugurowana zostanie część kompleksu, którą tworzyć będzie 2 000 nowoczesnych mieszkań.

Pierwszy budynek mieszkaniowy dzielnicy to I etap inwestycji Promenady Wrocławskie o takim przeznaczeniu. W jego ofercie znajdzie się 248 lokali o powierzchni od 30 do 95 m2. Mieszkania nowoczesnego, sześciopiętrowego obiektu będą przestronne i funkcjonalne, każde z balkonem lub tarasem. Na parterze zostały zaprojektowane lokale usługowe z wejściem z poziomu ulicy. Budynek będzie wyposażony w podziemny parking na 215 pojazdów oraz naziemne miejsca parkingowe ze specjalną strefą wydzieloną dla mieszkańców. Dopełnieniem przestrzeni będzie starannie zaplanowana zieleń dziedzińca zabudowy oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Promenady Wrocławskie Etap I będzie usytuowany w dogodnej lokalizacji, w pobliżu punktów handlowych i usługowych oraz dróg prowadzących do tras wyjazdowych w kierunku Poznania i Warszawy. Zakończenie jego budowy planowane jest na III kwartał 2013 roku. Projekt architektoniczny opracowała pracownia ASPA z Wrocławia.

– Mieszkania Promenad Wrocławskich Etap I znajdują się w sprzedaży od jesieni. Deweloper, do końca bieżącego roku, proponuje wykończone lokale pod klucz w cenie od 179 tys. zł. brutto – mówi Joanna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Vantage Development SA. – Szeroka gama oferowanych mieszkań oraz ich komfortowe i funkcjonalne projekty umożliwią idealne dopasowanie miejsca zamieszkania do indywidualnych upodobań. Wśród oferowanych mieszkań 1-, 2-, 3-, i 4 pokojowych są również te z widokiem na Starą Odrę – dodaje Joanna Wojciechowska.

Więcej informacji:

http://www.vantage-sa.pl/

http://blog.promenadywroclawskie.pl/category/aktualnosci/