Nocca Design na Gwiazdkę

Wymagający i zapracowani ludzie sukcesu mają często problem ze znalezieniem idealnego prezentu na święta. Nie mają czasu chodzić po sklepach i szukać wyjątkowych podarunków idealnie dopasowanych do gustu najbliższych, a równocześnie zależy im na tym, żeby sprawić im jak największą radość. Kupony podarunkowe Nocca Design to idealne rozwiązanie tego problemu.

Nocca Design to firma zajmująca się szeroko pojętym wyposażeniem wnętrz. W warszawskim atelier dostępne są meble, ale także całe spektrum akcesoriów do dekorowania mieszkań i domów tj. lampy lustra, obrazy itp. O ich wyjątkowości decyduje wysoka jakość i niepowtarzalne wzornictwo. Specjalnością Nocca Design są bowiem meble i dodatki w rozmaitych stylach: od barokowego, przez ludwikański, art deco, kolonializm, aż do minimalizmu.

W trosce o udane święta naszych klientów przygotowaliśmy specjalne kupony podarunkowe. Pozwalają one obdarowanej osobie na dokonanie zakupów w Atelier Nocca Design w dowolnie wybranej kwocie. W tej kwestii nie narzucamy bowiem naszym klientom żadnych ograniczeń. Warto również zaznaczyć, że cena bonu jest o 20 procent niższa niż jego wartość, więc jego zakup jest wyjątkowo opłacalny.

Bony podarunkowe to sposób na sprawienie radości bliskim, którzy sami będą mogli zdecydować, czego potrzebują. Z pewnością będą mogli to odnaleźć w szerokiej ofercie Atelier Nocca Design. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy zatem do kontaktu z naszym Atelier, pod numerem +48 666 092 430 lub +48 22 224 37 27.

www.noccadesign.pl