Przejdź do treści

Nie masz jeszcze prezentu na święta? Kup go w NEO24.pl

Do Wigilii zostały 3 dni, a Ty nie masz jeszcze prezentów dla swoich najbliższych? Nie musisz być skazany na stanie w długich kolejkach sklepowych. Wystarczy, że zamówisz prezent w internecie! Bądź sprytnym Świętym Mikołajem – wybierz sklep online, który da Ci gwarancję, że towar zamówiony nawet w ostatniej chwili, na pewno dotrze do adresata przed Gwiazdką.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, NEO24.pl – lider internetowej sprzedaży sprzętu RTV i AGD – wprowadził specjalną gwarancję dla wszystkich zabieganych Świętych Mikołajów. Dzięki świątecznej Gwarancji Renifera w NEO24.pl, nawet zamówione na kilka dni przed Gwiazdką produkty objęte gwarancją, na pewno dotrą do Klientów na czas.

Zakupy przez internet to wygodniejsza i tańsza alternatywa wobec zwykłych sklepów – zwłaszcza przed świętami, kiedy liczba transakcji internetowych rośnie lawinowo. Przewiduje się, że w tym roku sklepy internetowe przed świętami odnotują nawet 15 proc. wzrost sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego. Obecnie, na 3 dni przed Wigilią, sklepy online walczą z czasem, by dostarczyć wszystkie przesyłki przed Gwiazdką. Jednak nie wszystkie gwarantują, że przy zwiększonej liczbie zamówień, uda im się tego dokonać.

Dbając o świąteczny nastrój swoich zabieganych klientów, NEO24.pl – lider internetowej sprzedaży sprzętu RTV i AGD – kolejny rok z rzędu wprowadził specjalną Gwarancję Renifera, dzięki której zamówione prezenty na pewno dotrą na czas. Niezależnie od tego, który z objętych Gwarancją Renifera produktów kupisz, możesz być pewien, że dotrze przed Gwiazdką.

W przypadku dużych miast – zamówienia na specjalnie oznakowane produkty można składać nawet na dzień przed Wigilią, do południa. W mniejszych miejscowościach produkty objęte Gwarancją Renifera można zamawiać przez internet aż do 22 grudnia. Zamówienie można otrzymać przesyłką kurierską lub odebrać w jednym z 18 Punktów Wydań Osobistych w największych miastach. W ubiegłych latach z akcji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy Klientów – wszystkie paczki dotarły w terminie. Prezenty można zamawiać na www.neo24.pl lub telefonicznie – dzwoniąc pod numer 0-801-22-55-88 lub (071) 397-49-99. W tym roku przewidywalny jest kolejny rekord zamówień prezentów objętych Gwarancją Renifera. W NEO24.pl zamówienie można bowiem zrobić w ostatniej chwili!

Co kupujemy przed Gwiazdką?

Jak co roku, na liście gwiazdkowych zakupów RTV znajdą się na pewno telewizory – wielu Klientów kupuje je właśnie przed Świętami, dla całej rodziny. Coraz częściej wybieramy TV droższe, o większej przekątnej i bardziej zaawansowanej technologii – mówi Dominik Kaczmar, ekspert sklepu internetowego NEO24.pl.

Hitem sprzedażowym tegorocznych świąt będą także konsole do gier komputerowych, które wciąż cieszą się ogromnym powodzeniem. Nową pozycją na świątecznej liście będą tablety.

To właśnie te produkty zamawiamy często na kilka dni przed Wigilią, martwiąc się, że otrzymamy je dopiero w styczniu. Gwarancja Renifera w NEO24.pl daje nam bezpieczeństwo i pewność transakcji zawartej na moment przed Gwiazdką.