Świąteczne rabaty w salonach Le Mac

Jeszcze tylko do 23 grudnia można sporo zaoszczędzić dokonując zakupów w Le Mac z atrakcyjnym rabatem – 30%. Akcją objęto cały asortyment dostępny w sieci salonów Le Mac, która oferuje odzież i akcesoria oraz obuwie marki camel active, a także odzież marek: Calamar i Hattric. camel active to kultowa lifestylowa marka, mającą swych fanów na całym świecie.

W jej asortymencie znajdziemy odzież, obuwie, galanterię, zegarki i torby. Brand skierowany jest do mężczyzn lubiących przygody i podróże, ceniących niezobowiązujący casualowy styl na co dzień. Calamar to sportowa elegancja, smart casual uzupełniający asortymentową lukę w segmencie mody adresowanej do nowoczesnych mężczyzn. Hattric to marka specjalizująca się w spodniach. Oferuje zarówno eleganckie modele, jak i dżinsy cargo czy bermudy.

Warto się pośpieszyć i skorzystać jeszcze przed świętami z okazyjnej oferty zakupów ubrań z zimowej kolekcji camel active, Calamar i Hattric, znanych z wysokiej jakości i świetnego designu. To także doskonała sposobność, by w ostatniej chwili kupić atrakcyjny upominek, który ucieszy każdego mężczyznę.

W akcji biorą udział wszystkie salony Le Mac w całej Polsce. Aktualna lista salonów Le Mac znajduje się na stronie www.le-mac.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu