Pojemniki próżniowe superVAC w Blue City

Od 13 do 23 grudnia, podczas Świątecznego Jarmarku Produktów Regionalnych, w warszawskim centrum handlowym Blue City trwa prezentacja innowacyjnych systemów próżniowego przechowywania żywności superVAC. Uczestnicy targów mogą zapoznać się z ofertą producenta i zupełnie za darmo przetestować pojemniki we własnym domu.

Stop wyrzucaniu jedzenia

SuperVAC to nowoczesne urządzenie próżniowe do przechowywania żywności, umożliwiające zachowanie jej świeżości na dłużej. Technologia naczyń superVAC została oparta na wytwarzaniu próżni wewnątrz pojemnika, przez odessanie z niego powietrza za pomocą specjalnej pompki. Dzięki temu zahamowany zostaje rozwój szkodliwych bakterii, co pozwala nawet pięciokrotnie wydłużyć czas przechowywania jedzenia i zachowania jego świeżości.

SuperVAC ogranicza do minimum lub całkowicie eliminuje wyrzucanie niezdatnych do spożycia artykułów spożywczych. Naczynia umożliwiają przechowywania żywności w lodówce w temperaturze do -40°C oraz podgrzewanie posiłku w kuchence mikrofalowej do 130°C.

Ze względu na wyjątkową trwałość produktu firma AWG Polska udziela 5 lat pełnej gwarancji na wszystkie pojemniki superVAC.

Przekonaj się sam!

Blue City Aleje Jerozolimskie 179

 

Autor: superVAC www.awg-supervac.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu