HaloNet kończy rok dwoma nowymi promocjami

Tagi:

Telefonia internetowa HaloNet na zakończenie roku przygotowała kolejne dwie promocje dla swoich klientów: „Bitwę na przyjaciół” oraz „Jeszcze więcej za więcej na Gwiazdkę i Nowy Rok”.

1 HaloNetPromocja „Bitwa na przyjaciół” jest przeznaczona dla użytkowników telefonii HaloNet, którzy w okresie od 20 grudnia 2011 do 15 stycznia 2012 przekonają jak największą rzeszę swoich znajomych do skorzystania z oferty operatora. W trakcie trwania promocji będzie prowadzony ranking, którego indywidualne wyniki będzie można obserwować na swoim panelu klienta. Dana osoba będzie mogła sprawdzić: ilu użytkowników z jej polecenia zarejestrowało się w usłudze HaloNet, ile darmowych minut z tego tytułu otrzymała oraz które aktualnie miejsce zajmuje w rankingu. Nagrodzeni zostaną wszyscy uczestnicy promocji a najlepsi otrzymają nagrody w postaci m.in: 24-miesięcznej licencji na program antywirusowy Bitdefender oraz darmowe minuty na połączenia w HaloNet.

Szczegóły promocji są dostępne na stronie: www.halonet.pl/promocje/bitwa-na-przyjaciol/ .

2 HaloNetDruga z promocji, o nazwie „Jeszcze więcej za więcej na Gwiazdkę i Nowy Rok” jest skierowana do klientów telefonii HaloNet, którzy w okresie od 22 grudnia 2011 do 02 stycznia 2012 doładują swoje konta telefoniczne, wysyłając określoną kwotę na podane konto bankowe. Wpłacający otrzymają gratisy w postaci darmowych minut na połączenia telefoniczne. Im większa kwota zostanie wpłacona tym większą ilość darmowych minut uzyska wpłacający. To jednak nie wszystko. Jeśli zasilający jest subskrybentem kanału ”telefoniaHaloNet” w serwisie YouTube i poda tą informację (oprócz nazwy swojego profilu w HaloNet) w tytule przelewu może liczyć na kolejne darmowe minuty. Przykładowo: za wpłatę w wysokości 50 zł subskrybent kanału ”telefoniaHaloNet” może uzyskać, w sumie gratisowe 75 minut rozmów.

Szczegóły promocji są dostępne na stronie: www.halonet.pl/promocje/jeszcze-wiecej-za-wiecej/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu