Bilety od serca – seanse filmowe w Cinema City

Setki dzieci, emocje sięgające zenitu, niesamowita radość i „Mali Agenci” na ekranie! W dniu 15 grudnia 2011 sieć kin Cinema City Poland gościła wyjątkowych widzów – podopiecznych oraz wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI. Dla swoich przyjaciół Cinema City przygotowało bezpłatny pokaz filmu „Mali Agenci. Wyścig z czasem”, w którym w całej Polsce wzięło udział ponad 700 dzieci i dorosłych.

SZLACHETNA PACZKA to – organizowana przez Stowarzyszenie WIOSNA – coroczny projekt pomocy rodzinom znajdującym się trwale bądź przejściowo w trudnej sytuacji materialnej. Misją projektu jest inspirowanie ludzi do tego, by stawali się bohaterami w swoim otoczeniu i nieśli pomoc tym, którzy jej potrzebują. Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI – dzięki wsparciu darczyńców – docierają do tysięcy rodzin i osób starszych oczekujących wsparcia. Każdy daje z siebie to, co ma najcenniejszego – jedni swój czas i uwagę, inni umiejętności czy też niezbędną pomoc finansową. Dzięki temu udaje się pomnożyć dobro na niespotykaną skalę!

„SZLACHETNA PACZKA to niesamowita inicjatywa, która co roku angażuje tysiące Polaków do pomagania. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość tak wielu dzieciom. Ich uśmiech bardzo dużo dla nas znaczy” – powiedziała Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu Cinema City.

W tegorocznej – 11. już edycji SZLACHETNEJ PACZKI – swój udział ma również sieć kin Cinema City. Aż w 17 multipleksach zokalizowanych w 15 miastach w całej Polsce zorganizowano specjalne pokazy filmu „Mali Agenci. Wyścig z czasem”. Film obejrzało łącznie ponad 700 podopiecznych i wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI z całej Polski. Radość oraz uśmiech opanowały w tym dniu Cinema City.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu