Zamów jedzenie przez aplikację na iPhone’a

W App Store pojawiła się właśnie bezpłatna aplikacja PizzaPortal.pl, za pomocą której każdy użytkownik iPhone’a może teraz w łatwy i wygodny sposób sprawdzić menu blisko 1000 restauracji w całej Polsce i błyskawicznie złożyć zamówienie.

PizzaPortal.pl jest największym w Polsce serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online, który działa na naszym rynku od 2010 roku i agreguje oferty blisko 1000 restauracji z ponad 100 miejscowości w całym kraju. Serwis należy do szwedzkiej firmy OnlinePizza Norden AB, która poza Polską i Szwecją działa także w Austrii, Finlandii i Niemczech. Co miesiąc wszystkie serwisy grupy generują ponad 1 mln zamówień.

Otrzymywaliśmy bardzo wiele zapytań o to, kiedy pojawi się aplikacja PizzaPortal.pl na iPhone’a. Nasi użytkownicy w Austrii i Szwecji już od dłuższego czasu mogą korzystać z naszych usług w ten właśnie sposób. Postanowiliśmy jednak przygotować na polski rynek coś specjalnego, dlatego polscy użytkownicy, jako pierwsi otrzymują nową, udoskonaloną wersję aplikacji – mówi Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający PizzaPortal.pl – Jesteśmy przekonani, że zdobędzie ona dużą popularność. W Szwecji codziennie kilkaset osób zamawia jedzenie poprzez swojego iPhone’a, co sprawiło, że nasza aplikacja już znalazła się wśród 25 najczęściej ściąganych aplikacji w kategorii lifestyle.

To nie jedyna nowość, jaką ostatnim czasie przygotował serwis PizzaPortal.pl dla swoich użytkowników. Na początku listopada tego roku PizzaPortal.pl wraz z operatorem telewizji cyfrowej DIALOG wprowadził na rynek unikalną w Polsce usługę zamawiania jedzenia za pomocą telewizora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu