TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak w ofercie Markafoni

Markafoni.pl rozpoczął kampanię sprzedażową TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Produkty tej marki można nabyć z rabatem sięgającym nawet 40%.

„Jest to kolejna, bardzo ciekawa marka, którą promujemy w naszym klubie. Produkty sygnowane tym nazwiskiem skierowane są głównie do kobiet, jednak część kolekcji powinna również zaciekawić mężczyzn, którzy stawiają na niebanalny wygląd. Całość jest niezwykle uniwersalna, pozwala na wykorzystanie ubrań na wielu, różnorodnych przyjęciach lub spotkaniach, a jej niepowtarzalność sprawia, że noszące je osoby mogą czuć się zarazem ekskluzywnie i niezobowiązująco.” – powiedział Szymon Bujalski Dyrektor Zarządzający Markafoni Polska.

TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak łączy niezwykle udanie modernistyczny kształt z klasycznym brzmieniem, uciekając od schematu stereotypowych rozwiązań. Jego stroje podkreślają nowatorskie piękno oraz indywidualność i pozwalają wyobraźni na podróż po świecie współczesnego ubioru. Szukając natchnienia we wzorach od haute couture, aż po Prêt-à-porter, stara się podkreślić tajemniczość, wyrywając kobiecą naturę ze sztywnych ram. Projektant łączy unikatową kolorystykę najszlachetniejszych jedwabi, muślinów jedwabnych i ażurowych koronek z delikatną, naturalną skórą oraz wełną. Dzięki temu uzyskuje doskonałą harmonię kolorystyczną utrzymaną w odcieniach szarości, czerni, brązów i lazurowych granatów z domieszką bieli i szlachetnej śliwy.

TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów. Jego stroje pokazywane są w prasie modowej (m.in. Fashion Magazine Polska, Viva Magazine Australia). Z uwagi na niepowtarzalny styl został zaproszony jako jeden z dwóch projektantów polskich na tydzień mody do Kanady (Vancouver Fashion Week – indywidualny pokaz kolekcji 2012), a także na rodzimy Fashion Week w Łodzi. Po ubrania sygnowane tą marką sięgają gwiazdy i znani celebryci:  Weronika Książkiewicz, Ewa Kasprzyk, Ilona Felicjańska, Grażyna Wolszczak, Ramona Rey, Halina Mlynkowa, a także Maciek Rock i członkowie zespołu AUDIOFEELS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu