MAKRO Cash & Carry uruchomiło kolejny MAKRO Punkt – tym razem w Gorzowie Wielkopolskim

19 grudnia br. ruszył w Gorzowie Wielkopolskim ósmy MAKRO Punkt na polskim rynku. To już czwarta hala małego formatu uruchomiona przez MAKRO w tym roku.

Gorzowski MAKRO Punkt, podobnie jak siedem poprzednich, to rozwiązanie skierowane głównie do klientów z sektora handlu detalicznego.

W ofercie MAKRO Punktu, na którą składa się około 4700 produktów, podstawę stanowią artykuły spożywcze, takie jak konserwy, przetwory, koncentraty spożywcze (np. sosy, przyprawy, zupki), artykuły sypkie, kawa, herbata, a także świeża żywność: nabiał, owoce i warzywa. Nie zabraknie w niej również produktów spożywczych sygnowanych marką ARO i Fine Food. W hali w Gorzowie Wielkopolskim są również dostępne podstawowe artykuły przemysłowe w dwóch kategoriach: art. biurowe – niezbędne do prowadzenia biura sklepu oraz do odsprzedaży – art. pierwszej potrzeby, które każdy sklep spożywczy powinien mieć w swojej ofercie.

Ekspozycję towarów cechuje wyjątkowa przejrzystość, aby zagwarantować profesjonalnym klientom możliwość szybkiego i płynnego dokonania zakupów. W MAKRO Punkcie można również zamówić artykuły dostępne w dużych halach MAKRO i produkty katalogowe.

Powierzchnia MAKRO Punktu w Gorzowie wynosi ponad 1470 m2. Pierwszy MAKRO Punkt rozpoczął działalność w październiku 2009 w Tarnowie. W 2010 roku otwarto trzy kolejne: w Lesznie, Słupsku, Radomiu. W 2011 roku dołączyły do nich placówki w Nowym Targu, Jeleniej Górze, Pile, a teraz kolejna w Gorzowie Wielkopolskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu