Aktywne serum do pielęgnacji twarzy i ciała w ampułkach

Tagi:

Laboratorium Kosmetyczne AVA uzupełnia Linię Profesjonalną o skoncentrowane substancje aktywne zamknięte w ampułkach, wspomagające zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała. Zastosowano w nich m.in. polimery nowej generacji o właściwościach silnie liftingujących i ujędrniających, kwas hialuronowy, kolagen, elastynę oraz naturalne, roślinne substancje aktywne.

Serum w ampułkach to aktywne koncentraty przeznaczone do każdego rodzaju skóry, aplikowane w gabinetach kosmetycznych. Do ich wprowadzania metodą sonoforezy stosuje się żel do ultradźwięków. Są to skutecznie działające, intensywne kuracje wspomagające różne rodzaje zabiegów:

  • do twarzy: przeciwzmarszczkowe, nawilżające, oczyszczająco-wygładzające, liftingujące, odmładzające
  • do ciała: wyszczuplające, antycellulitowe, regenerujące

W zależności od niedyspozycji skóry wskazane jest wykonanie serii około 10 zabiegów średnio 2 razy w tygodniu. Preparaty zalecane są zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych jak i podtrzymujących osiągnięte już efekty. Dzięki właściwościom silnie regenerującym, rewitalizującym i łagodzącym aktywne koncentraty nie tylko pielęgnują, ale również znakomicie odprężają i odstresowują skórę. Unikalne formuły zawierające odpowiednio dobrane substancje aktywne, przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry w szczególności: dojrzałej, zmęczonej, o małej elastyczności lub przesuszonej. Konsystencja ampułek pozwala na ich łatwe przenikanie do głębszych warstw naskórka, dzięki czemu skutecznie walczą z niedyspozycjami skóry dając efekt promiennej cery, sprężystego ciała i atrakcyjnego wyglądu.

Serum w ampułkach jest dostępne w pojemnościach 3 ml do twarzy i 10 ml do ciała. Opakowanie zawiera 10 sztuk ampułek. Do nabycia w www.ava-sklep.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu