Times Square Public Relations organizuje konferencję „Tak dla Mistrzostw Świata w Zakopanem!”

W poniedziałek 19 grudnia Times Square Public Relations, wraz ze wsparciem CBC Film Productions, organizuje konferencję poświęconą organizacji przez Zakopane Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym. Zaproszeni na konferencje goście będą dyskutować na temat tego w jaki sposób Kraków może organizacyjnie wspomóc kandydaturę Zakopanego.

Z poparciem dla inicjatywy Stowarzyszenia Tak, Kraków! – „Tak dla Mistrzostw Świata w Zakopanem” wystąpił Adam Małysz w nagraniu filmowym przygotowanym przez agencję CBC Film Productions. Nagranie to zostanie wyemitowane podczas konferencji.

– Organizacja Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Zakopanem jest jedną z priorytetowych inicjatyw, na rzecz której chce działać Stowarzyszenie Tak, Kraków!. Aby organizacja takiej imprezy była realna konieczne jest wcześniejsze uzyskanie przez Zakopane organizacji Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym. Przeprowadzenie imprezy tej rangi pozwoli realnie myśleć o organizacji Olimpiady Zimowej. Poprzez organizację debaty, chcemy zwrócić uwagę mediów oraz mieszkańców Małopolski na szanse, które stoją przed naszym regionem – tłumaczy Wiktor W. Kammer, szef Grupy Red Star Media, która skupia obydwie agencje.

Patrnerem organizacyjnym konferencji jest Hotel Kossak w Krakowie.

www.timessquare.pl

www.cbcfilm.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu