Przejdź do treści

Piernikowe gwiazdki na… Gwiazdkę

Tagi:

Mimo, że bożonarodzeniowe menu pełne jest wypieków i słodkich przekąsek, zazwyczaj staramy się wzbogacić świąteczne prezenty wyjątkowymi łakociami. Świąteczne opakowania słodyczy kuszą kolorami, wzorami i tematycznymi obrazkami bałwanków, bombek czy choinek. Warto jednak zadbać o to, aby podarowane słodycze nie tylko pięknie prezentowały się na zewnątrz ale przede wszystkim urzekały swoim wyśmienitym smakiem dopełniając i podkreślając świąteczną atmosferę.

Piernik, śliwka i czekolada to iście świąteczne zestawienie, dlatego właśnie Pierniczki Gwiazdki z nadzieniem śliwkowym są zimowa, niezwykle kuszącą propozycją, wprowadzoną na polski rynek przez znanego od lat producenta wyrobów cukierniczych – niemiecką firmę Lambertz.

Mięciutkie pierniczki o fantazyjnym kształcie gwiazdek, kryją w sobie soczystą niespodziankę – ogromną ilość pysznego śliwkowego nadzienia. Wyrazista, soczysta śliwka i kuszące korzenne przyprawy tworzą doskonałe zestawienie smaków, dodatkowo wzbogacone nutą aromatycznej, prawdziwej czekolady, która otulają grubą warstwą każdą z piernikowych gwiazdek Lambertz.

Nowe pierniczki gwiazdki opakowane są w eleganckie pudełko, które z powodzeniem może stać się aromatycznym upominkiem lub słodkim uzupełnieniem świątecznego prezentu. Cena tych pachnących Świętami łakoci to ok. 5 zł.

www.lambertz.pl