Przejdź do treści

PayU rozpoczyna współpracę z siecią supermarketów Piotr i Paweł

Operator płatności internetowych, firma PayU S.A., nawiązał współpracę z siecią supermarketów Piotr i Paweł. Pierwszym wspólnie realizowanym projektem jest obsługa świątecznej oferty koszy okolicznościowych i bonów towarowych.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia sieć Piotr i Paweł uruchomiła stronę www.kosze.piotripawel.pl. Można tam kupić specjalnie przygotowane kosze wypełnione upominkami lub zamówić bony towarowe. Tak zaprojektowane prezenty mogą z powodzeniem służyć jako podarunki zarówno dla bliskich osób, jak i partnerów biznesowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i sprawnego przebiegu wszystkich transakcji zakupowych obsługą płatności zajęła się firma PayU.

– Świąteczna akcja to początek naszej współpracy ze sklepami Piotr i Paweł. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jednej z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce – mówi Michał Kubacki, Key Account Manager w PayU.

Kosze okolicznościowe to dobry pomysł na udany prezent zwłaszcza dla osób, które nie chcą tracić czasu na stanie w kolejkach podczas przedświątecznych zakupów. Do wyboru są kosze wypełnione upominkami w postaci słodyczy, wędlin lub kaw.

– Współpraca z PayU pozwoli naszym klientom na wygodne i przede wszystkim bezpieczne zakupy w tak „gorącym” okresie, jakim są Święta. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze płatności internetowych jest dla nas gwarancją, że wszystkie transakcje będą przebiegały sprawnie, co jest istotne dla komfortu naszych klientów – mówi Joanna Pawełczyk, Rzecznik prasowy sieci Piotr i Paweł.

Więcej informacji: www.kosze.piotripawel.pl