Przejdź do treści

Największy w Polsce producent rolet wybrał Comarch CDN XL

Spółka Franc Gardiner, lider rynku w produkcji i dystrybucji rolet, rozpoczęła wdrożenie systemu Comarch CDN XL. Na partnera wdrożeniowego wybrana została firma CDN Partner we Wrocławiu.

We wrześniu tego roku rozpoczęło się wdrożenie systemu w siedzibie firmy w Świdnicy. Na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb biznesowych kierownictwo firmy podjęło decyzję o rozpoczęciu wdrożenia systemu Comarch CDN XL w zakresie Sprzedaży, Zamówień, Księgowości oraz obsługi Płac i Kadr, a także elektronicznej wymiany dokumentów – ECOD. Dopełnieniem całości jest pełny pakiet Business Intelligence, który przeznaczony jest do raportowania obecnego stanu przedsiębiorstwa dla kadry kierowniczej.

Główne cele wdrożeniowe, jakie postawił Zarząd firmy przed Comarch CDN XL oraz zespołem wdrożeniowym CDN Partner we Wrocławiu, to pełna integracja firmy, współpraca z obecnym autorskim systemem informatycznym oraz ujednolicenie baz kartotekowych i zebranie ich w jednej bazie danych wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi.

Franc Gardiner jako firma powiększająca z roku na rok swój udział w rynku oraz rozwijająca produkcję szukała rozwiązania elastycznego, który dopasowany będzie do jej rosnących potrzeb. Comarch CDN XL to system, który w pełni spełnia obecne oczekiwania pracowników Franc Gardiner, a także rozwijać się będzie razem z firmą.