Dom i jego wnętrza – nowy konkurs portalu domowy.pl

Piękny dom to dla wielu osób marzenie, ale i realny cel. By go osiągnąć, warto mieć solidne podstawy – dobry projekt budynku i jego wnętrz. Dla każdego, kto poszukuje inspiracji, portal domowy.pl wraz z magazynem Dom&Wnętrze i partnerami przygotował konkurs związany z aranżacją wnętrz, łączący dobrą zabawę z konkretną wiedzą. Potrwa on od 16 grudnia br. do 15 stycznia roku przyszłego.

Choć wygląd zewnętrzny budynku ma duże znaczenie dla jego mieszkańców, to jednak na wygodę codziennego funkcjonowania, dobre samopoczucie i ich zadowolenie decydujący wpływ ma przede wszystkim dobrze zaplanowane wnętrze i aranżacja poszczególnych pomieszczeń. Aby pomóc je urządzić w sposób, który będzie harmonizował z potrzebami domowników, ich stylem życia, osobowością, upodobaniami, a który jednocześnie będzie respektował ogólne zasady funkcjonalności i estetyki, portal domowy.pl wspólnie z magazynem Dom&Wnętrze zorganizował konkurs związany z aranżacją wnętrz. Dzięki niemu można wziąć udział nie tylko w dobrej zabawie, ale też zyskać konkretną wiedzę o generalnych zasadach rządzących planowaniem przestrzeni życiowej, by móc jak najlepiej wykorzystać ją do stworzenia komfortu mieszkania.

Zasady konkursu są proste: przez dziesięć dni będą przedstawiane po dwie propozycje aranżacji jednego z pięciu pomieszczeń – salonu, jadalni, gabinetu, sypialni i łazienki. Każdemu odcinkowi będą też towarzyszyć porady – podstawowe zasady projektowania wnętrz. Zadaniem uczestnika konkursu jest odnalezienie różnic między propozycjami aranżacji danego pomieszczenia, a także opisanie wymarzonego wnętrza w oparciu o porady zamieszczane w portalu w ramach konkursu. Wykaz różnic i opis wymarzonego wnętrza należy przesłać na adres: konkurs@domowy.pl. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przynależność do grupy przyjaciół portalu domowy.pl w serwisie Facebook (aby do niej dołączyć, należy wybrać opcję Lubię to w profilu domowy.pl na Facebooku). Spośród nadesłanych kompletnych prac jury wyłoni zwycięzców – ogłoszenie wyników nastąpi 20 stycznia br. Nagrodami dla laureatów są elementy wyposażenia wnętrza o łącznej wartości 20 000 zł. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie portalu domowy.pl.

Ideą przyświecającą organizatorowi konkursu – portalowi domowy.pl – było umożliwienie stworzenia wnętrza domu, które będzie służyło jego mieszkańcom: przyjaznego, harmonijnego, estetycznego i komfortowego. By stało się to możliwe, konkurs prowadzony jest przy udziale doświadczonych osób i firm, których wiedza i produkty pomogą jego uczestnikom osiągnąć upragniony cel – pięknie i wygodnie zaplanowane wnętrza. Propozycje aranżacji przygotowała wrocławska projektantka wnętrz Agnieszka Włostowska, elementy wykończenia – cegły i płytki klinkierowe – zaproponowała firma Rőben Polska, drzwi wewnętrzne – firma Drzwi.pl, meble użyte w aranżacjach pochodzą z oferty firmy BoConcept, tkaniny – z kolekcji portalu Dekoria.pl. Firmy te wraz z organizatorem konkursu – portalem domowy.pl, który oferuje projekty gotowe domów i wnętrz – są również sponsorami nagród w konkursie. Patronem prasowym konkursu jest magazyn Dom&Wnętrze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu