Przejdź do treści

Infovide-Matrix Perłą Polskiej Gospodarki w kategorii informatyka

Spółka Infovide-Matrix, czołowy dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT w Polsce, ponownie została uhonorowana tytułem Dużej Perły Polskiej Gospodarki w IX edycji rankingu, organizowanego przez magazyn ekonomiczny Polish Market we współpracy z Polską Akademią Nauk.

28 listopada br. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek Pereł Polskiej Gospodarki 2011, na której ogłoszono wyniki organizowanego przez miesięcznik Polish Market rankingu. Konkurs klasyfikuje najbardziej efektywne polskie przedsiębiorstwa, oceniając ich całokształt działalności gospodarczej w 2010 r. W tegorocznym rankingu wstępnej weryfikacji poddanych zostało 2 tys. największych polskich przedsiębiorstw, czego ostatecznym efektem było wyróżnienie najlepszych przedsiębiorców prestiżową nagrodą – Perłą Polskiej Gospodarki.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego, że znaleźliśmy się w tak zaszczytnym gronie. Ranking Pereł Polskiej Gospodarki należy do najbardziej obiektywnych konkursów oceniających polskie przedsiębiorstw, z uwagi na sposób jej przyznawania. Został on zbudowany na wskaźnikach zaproponowanych przez najlepszych ekspertów Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Wyróżnienie nie zależy tylko od wielkości i dynamiki przychodów, ale także od efektywności przedsiębiorstw, perspektywy wzrostu dla firmy i chociażby płynności finansowej. Mimo tak wielu kryteriów do spełnienia, udało nam się otrzymać to prestiżowe wyróżnienie po raz kolejny.” – powiedziała Urszula Kwasiborska, Dyrektor Marketingu Infovide-Matrix SA.

Nagroda Polish Market została przyznana Infovide-Matrix w kategorii „Perły Duże”, do której kwalifikują się firmy z przychodami z całokształtu prowadzonej działalności w okresie ostatniego roku wynosiły od 100 milinów do 1 miliarda złotych.