Przejdź do treści

Agencja Niceday – świąteczna promocja dla Aves

Pomysłowe i uniwersalne stendy oraz show karty i łatwe w montażu owijki – to świąteczny oręż do walki o konsumenta przygotowany przez Agencję Reklamową Niceday dla firmy Aves.

Akcja promocyjna producenta mrożonek, dań gotowych i garmażu marki Aves skierowana jest zarówno do klientów detalicznych jak i hurtowych. Świąteczna promocja ma dotrzeć do hurtowni spożywczych oraz sklepów wielko-powierzchniowych. Wybrane do kampanii reklamowej narzędzia obejmują stendy, showkarty oraz świąteczne opaski. Kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektów i realizacji przeprowadziła Agencja Reklamowa Niceday. Wyróżnikiem kampanii są uniwersalne stendy – Bardzo spodobała nam się koncepcja, kreacja i rozwiązania techniczne zaproponowane przez agencję Niceday. Stendy są łatwe w montażu i co ważne ich konstrukcja umożliwia eksponowanie rozmaitych produktów i nie trzeba ich wymieniać do każdej promocji. To dla nas bardzo korzystne rozwiązanie i spore ułatwienie dla handlowców – mówi Mariusz Miśkiewicz, marketing manager w Aves Sp. z o.o. Uzupełnieniem przekazu są łatwe w montażu owijki produktowe oraz czytelne show karty w formacie A4. Wszystkie materiały korzystają z jednej spójnej koncepcji graficznej z przewodnim motywem świątecznego kurczaka.

Agencja Reklamowa Niceday odpowiada także za kreację strony www, materiałów POS, kalendarzy oraz większości opakowań dla produktów marki Aves.