Sezon zimowy na linki sponsorowane w sieci rozpoczęty

Tagi:

Czas przedświąteczny to moment, w którym wszyscy gorączkowo zaczynają poszukiwać prezentów. Coraz częściej robią to w Internecie. Szybko, wygodnie, po atrakcyjnych cenach, bez tłumu i kolejek. Sieć to również świetne miejsce do szukania ofert imprez sylwestrowych, wypadów narciarskich. Dlatego właśnie dla sklepów, branży hotelowej, usługowej jest to również gorący okres i sezon największych zysków.

Większość zastanawia się jak dodatkowo wspomóc swoją ofertę, jak najlepiej dotrzeć z nią do klienta. W końcu jak zwiększyć sprzedaż? Naprzeciw tym wszystkim potrzebom wychodzi ze swoją ofertą marka AdSeo. Specjalna zimowa oferta na linki sponsorowane w wyszukiwarce Google to doskonały moment na wsparcie swojego biznesu.

Na czym polega jej atrakcyjność? Wydając 250 zł na profesjonalnie przeprowadzoną kampanię, klient otrzymuje tak naprawdę kampanię zrealizowaną za 500 zł, a do tego atrakcyjne gratisy w postaci stworzenia unikalnego tekstu reklamowego oraz listy słów kluczowych, doradztwa i prowadzenia kampanii przez doświadczonych specjalistów czy połączenia reklamy z miejscem na Google Maps.

Oferta jest doskonałą propozycją dla firm, które w gorączkowym okresie świątecznym i zimowym chcą zwiększyć swoje obroty. To idealna propozycja dla pensjonatów, hoteli, restauracji organizujących imprezy sylwestrowe oraz wypady na narty, wypoczynek świąteczny, zimowiska jak również dla sklepów internetowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu