Pomysł na wyjątkowy prezent

Nieodłącznym elementem nadchodzących świąt są prezenty. Często jednak brakuje pomysłu na ciekawy i oryginalny upominek. Osobom niezdecydowanym i poszukującym z pomocą przychodzi portal internetowy Świąteczne Centrum Prezentów „Gwiazdka 2011”.

Projekt internetowy Świąteczne Centrum Prezentów „Gwiazdka 2011” powstał z myślą o tych wszystkich, którym brakuje czasu, pomysłów na oryginalne prezenty lub poszukują wyjątkowego upominku dla swoich najbliższych.

Portal www.gwiazdka2011.pl zawiera ofertę wielu sklepów internetowych ukierunkowaną pod świąteczne zakupy. Znajdziemy tu ciekawe książki, w tym także dla dzieci, dekoracje do wnętrz, sprzęt i gry komputerowe, sprzęt fotograficzny, kalendarze na 2012 rok, produkty numizmatyczne, akcesoria militarne i wiele innych propozycji na niebanalny prezent.

Oferta podzielona została na kategorie tematyczne, a także – w celu ułatwienia przeszukiwania – dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ponadto codziennie w promocji „Produkt dnia” zakupimy prezent w atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo ze strony www.gwiazdka2011.pl można wysyłać życzenia na pięknej kartce świątecznej.

Uzupełnieniem tej świątecznej akcji promocyjnej jest uruchomienie fan page na Facebooku „Pomysł na prezent” www.facebook.com/pomyslynaprezent, na którym jego autorzy pomagają i doradzają w wyborze wymarzonych prezentów oraz organizują ciekawe konkursy. Jako, że profil nawiązuje nie tylko do świątecznych upominków, będzie on także aktywny po świętach.

Świąteczne Centrum Prezentów „Gwiazdka 2011” to coroczna akcja, której pomysłodawcą jest agencja internetowa Grupa AMP Media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu