Odwiedź najnowocześniejszy salon Plusa

Już jutro, w Nowym Domu Jabłkowskich, przy ulicy Chmielnej 19 w Warszawie, operator sieci Plus otwiera supermultimedialny i supernowoczesny salon, w którym będzie można przetestować najnowsze modele telefonów oraz poznać z bliska innowacyjne technologie.

100 telefonów, tablety, netbooki i laptopy – to wszystko w zasięgu ręki, dostępne na siedmiu tematycznych stołach, tak by każdy mógł z łatwością sprawdzić, jak działają te urządzenia. Eksperci odpowiedzą wyczerpująco na wszelkie pytania dotyczące oferty i usług operatora. Na Chmielnej, w odróżnieniu od innych salonów, położono też nacisk na edukację i rozrywkę. W fotelu muzycznym będzie można wybrać i odsłuchać piosenki oferowane w Muzodajni, a w fotelu czytelniczym poznać lektury z Plusoczytelni. Dla najmłodszych przygotowano kącik multimedialny, a dla nieco starszych – giercownię, czyli interaktywny kącik rozrywki i gier.

Specjalnie zaprojektowana przestrzeń oraz instalacje multimedialne umożliwią organizację m.in. prezentacji produktów i usług, konferencji, paneli dyskusyjnych, minikoncertów, spotkań biznesowych. Operator sieci Plus, jeden z największych mecenasów kultury w Polsce, na Chmielnej będzie także organizował imprezy promujące wydarzenia wspierane przez sieć.

Otwarciu salonu towarzyszyć będą konkursy i niespodzianki. Przygotowano również wyjątkową ofertę, z której można skorzystać między 16 a 18 grudnia – Sony Ericsson Xperia arc za 1zł.

Salon Plus, Nowy Dom Jabłkowskich, ul. Chmielna 19

Czynny:

  • poniedziałek-wtorek 9-21
  • środa 14-21
  • czwartek-sobota 9-21
  • niedziela 10-18
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu