Sklepy KOMFORT nagrodzone przez Klientów

przez | 15/12/2011

Sprzedajemy Etycznie to jedyny na polskim rynku ranking promujący etyczne aspekty sprzedaży. Sklepy KOMFORT zostały jednym ze zwycięzców. Otrzymane Godło Sprzedajemy Etycznie, jest nagrodą przyznaną przez Klientów i świadczy o wielkim zaufaniu jakim darzą konsumenci markę i firmę w kontaktach handlowych.

Uczciwość w sprzedaży to jedna z najważniejszych wartości, która wpływa na wiarygodność firmy i wzrost zaufania klientów do przedsiębiorstwa. To również jedna z najważniejszych cech sprzedawcy, który rzetelnie przedstawiając ofertę, klarownie tłumacząc jej zawiłości oraz dokładnie wyjaśniając wszelkie wątpliwości, może pozyskać i rozpocząć współpracę z wieloma klientami – mówi Przemysław Mik, ekspert ds. sprzedaży i Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sprzedażą.

Program ma na celu poprawę wizerunku osób zajmujących się sprzedażą poprzez ukazanie tej profesji jako wymagającej wysokich kompetencji, dużej wiedzy oraz zdolności interpersonalnych. Każda z firm biorących udział w Programie Sprzedajemy Etycznie w pierwszym etapie poproszona została o wypełnienie ankiety dotyczącej samooceny procesu sprzedaży. Po przejściu do drugiego etapu zapytano konsumentów co sądzą o formie i warunkach sprzedaży jakie oferuje firma i jej marka. Wyniki ankiet wypełnionych przez klientów, ich ocena zadecydowały o przyznaniu nagrody i godła.

Udział w Programie Sprzedajemy Etycznie to ciekawa forma sprawdzenia naszej firmy w obszarze etyki sprzedaży. Pozytywna ocena i zaufanie klientów jest dla nas największym wyznacznikiem sukcesu. Przyznanie tak prestiżowej nagrody, jaką jest Godło Sprzedajemy Etycznie 2011 świadczy o wysokich standardach obsługi w naszych sklepach. Nasi Pracownicy to profesjonaliści, dla których sprzedaż to pasja – za co bardzo im dziękujemy”, mówi Adam Kołodziejczyk Prezes spółki Sklepy KOMFORT S.A.

W pierwszej, zakończonej 7 grudnia 2011 r. edycji laureatami zostały: Sklepy KOMFORT S.A., INVEST-BANK S.A., sklepy zrzeszone w sieci Lewiatan Bielsko-Biała i Lewiatan Żory oraz PZM Wimet. Organizatorami plebiscytu były: Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Sprzedażą, McHayes&StewardGroup oraz Szkoła Zarządzania Sprzedażą.