Przejdź do treści

Sklepy KOMFORT nagrodzone przez Klientów

Sprzedajemy Etycznie to jedyny na polskim rynku ranking promujący etyczne aspekty sprzedaży. Sklepy KOMFORT zostały jednym ze zwycięzców. Otrzymane Godło Sprzedajemy Etycznie, jest nagrodą przyznaną przez Klientów i świadczy o wielkim zaufaniu jakim darzą konsumenci markę i firmę w kontaktach handlowych.

Uczciwość w sprzedaży to jedna z najważniejszych wartości, która wpływa na wiarygodność firmy i wzrost zaufania klientów do przedsiębiorstwa. To również jedna z najważniejszych cech sprzedawcy, który rzetelnie przedstawiając ofertę, klarownie tłumacząc jej zawiłości oraz dokładnie wyjaśniając wszelkie wątpliwości, może pozyskać i rozpocząć współpracę z wieloma klientami – mówi Przemysław Mik, ekspert ds. sprzedaży i Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sprzedażą.

Program ma na celu poprawę wizerunku osób zajmujących się sprzedażą poprzez ukazanie tej profesji jako wymagającej wysokich kompetencji, dużej wiedzy oraz zdolności interpersonalnych. Każda z firm biorących udział w Programie Sprzedajemy Etycznie w pierwszym etapie poproszona została o wypełnienie ankiety dotyczącej samooceny procesu sprzedaży. Po przejściu do drugiego etapu zapytano konsumentów co sądzą o formie i warunkach sprzedaży jakie oferuje firma i jej marka. Wyniki ankiet wypełnionych przez klientów, ich ocena zadecydowały o przyznaniu nagrody i godła.

Udział w Programie Sprzedajemy Etycznie to ciekawa forma sprawdzenia naszej firmy w obszarze etyki sprzedaży. Pozytywna ocena i zaufanie klientów jest dla nas największym wyznacznikiem sukcesu. Przyznanie tak prestiżowej nagrody, jaką jest Godło Sprzedajemy Etycznie 2011 świadczy o wysokich standardach obsługi w naszych sklepach. Nasi Pracownicy to profesjonaliści, dla których sprzedaż to pasja – za co bardzo im dziękujemy”, mówi Adam Kołodziejczyk Prezes spółki Sklepy KOMFORT S.A.

W pierwszej, zakończonej 7 grudnia 2011 r. edycji laureatami zostały: Sklepy KOMFORT S.A., INVEST-BANK S.A., sklepy zrzeszone w sieci Lewiatan Bielsko-Biała i Lewiatan Żory oraz PZM Wimet. Organizatorami plebiscytu były: Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Sprzedażą, McHayes&StewardGroup oraz Szkoła Zarządzania Sprzedażą.