Nowa strona motywacji Sodexo

Segment Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo Motivation Solutions, lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych na polskim rynku, uruchomił nowy serwis internetowy www.360dlaBiznesu.Sodexo.pl. Strona skierowana jest do firm szukających nowoczesnych rozwiązań w zakresie budowania lojalności zarówno klientów, kontrahentów i konsumentów.

Segment Lojalność i Motywacja w Biznesie firmy Sodexo Motivation Solutions wspiera Klientów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie motywacji partnerów biznesowych. Dzięki szerokiej ofercie nowoczesnych narzędzi motywacyjnych „360° dla Biznesu”, zapewnia najwyższą jakość usług na wszystkich poziomach niezbędnych do efektywnego prowadzenia programów wsparcia sprzedaży. Oferuje zarówno doradztwo podatkowo-prawne, wsparcie w tworzeniu mechanizmów i regulaminów akcji motywacyjnych czy lojalnościowych, pełen wachlarz nagród wraz z ich personalizacją, logistyką, bieżącym zarządzaniem programami, komunikacją z uczestnikami, a także szczegółowym raportowaniem.

Nowa strona dedykowana segmentowi Lojalność i Motywacja w Biznesie pozwala w prosty i szybki sposób odnaleźć niezbędne informacje o narzędziach motywacyjnych, oferowanych przez Sodexo Motivation Solutions – Kuponach, wśród których najbardziej popularne to Kupony Premiowe Pass, przedpłaconych Kartach Premiowych, zestawach prezentowych Vivabox oraz Sodexo Performance Suite – internetowej platformie do organizacji i zarządzania programami lojalnościowymi.

Serwis uzupełnia ekspercka Baza Wiedzy, w której znajdują się aktualne artykuły z zakresu ustawodawstwa i rozliczeń podatkowych, psychologii motywowania, budowania lojalności z klientami i kontrahentami. Materiały są źródłem rzetelnej i fachowej wiedzy, wynikającej z doświadczenia ekspertów Sodexo Motivation Solutions i partnerów zewnętrznych firmy.

„Nazwa nowej strony internetowej w pełni oddaje naszą ofertę i podejście do klientów. „360° dla Biznesu” oznacza zapewnianie kompleksowej obsługi w zakresie akcji wsparcia sprzedaży i projektów budujących lojalność z partnerami biznesowymi. Tym się właśnie zajmujemy. Rozpoczynając współpracę z Sodexo Motivation Solutions klienci mogą być pewni, że otrzymają fachową pomoc na każdym etapie projektu – od doradztwa, przez planowanie po wdrożenie narzędzi podnoszących efektywności prowadzonego biznesu.” – powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Sodexo Motivation Solutions.

Na zlecenie Sodexo Motivation Solutions stronę przygotowała agencja interaktywna Webvariation.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu