Przejdź do treści

System mobilny Asseco BS w USP Zdrowie

Działająca w sektorze ochrony zdrowia firma USP Zdrowie Sp. z o.o. zdecydowała się na przedłużenie umowy z Asseco Business Solutions S.A. na użytkowanie rozwiązania klasy SFA wspomagającego działania sprzedażowe w terenie. Wdrożony w 2005 roku program Mobile Preselling skutecznie usprawnia pracę grupy przedstawicieli handlowych USP Zdrowie w Polsce.

USP jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm, działającą w sektorze ochrony zdrowia na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Jedną z największych spółek wchodzących w skład Grupy, poza US Pharmacia, jest firma USP Zdrowie, odpowiedzialna za dystrybucję, sprzedaż oraz marketing. Cała Grupa USP jest niekwestionowanym liderem segmentu OTC polskiego sektora farmaceutycznego. W jej posiadaniu znajdują się m.in. takie marki jak Apap, Ibuprom, Gripex, Vigor czy Stoperan. W portfolio USP znajduje się ponad 100 produktów.

Systemy mobilne Asseco Business Solutions są jednymi z najbardziej popularnych aplikacji typu SFA w Europie. Oprogramowanie posiada 19500 aktywnych użytkowników w 18 krajach Zachodniej, Środkowej oraz Wschodniej Europy. Za pomocą rozwiązań SFA Asseco BS każdego miesiąca wysyłanych jest blisko milion zamówień do ponad tysiąca dystrybutorów.