Przejdź do treści

PAYBACK wspiera promocję filmu Mission Impossible: Ghost Protocol

PAYBACK w ramach współpracy z United International Pictures od 12 grudnia rozpoczął promocję najnowszej części Mission Impossible: Ghost Protocol. Mechanizm promocyjnego konkursu Twoja Misja! Twój Dubaj! odpowiada fabule filmu, podobnie jak nagrody, o które Internauci będą mogli zawalczyć do 18 grudnia.

Promocja najnowszej części Mission Impossible: Ghost Protocol rozpoczęła się 12 grudnia i opiera się na współpracy pomiędzy PAYBACK, jego partnerem – firmą Orange oraz portalem filmweb.pl.

Akcja ma charakter konkursu, którego mechanizm odpowiada fabule filmu. Internauci biorą udział w specjalnej misji. Ten kto przejdzie przez wszystkie jej etapy i odkryje tajne hasła, może liczyć na ciekawe nagrody. Na zwycięzcę czeka nagroda główna: wyjazd do Dubaju i udział w misjach godnych Ethana Hunta.

Konkurs Twoja misja! Twój Dubaj! potrwa do 18 grudnia. Informacje o nim są dostępne na stronie www.payback.pl, na fanpage Klubu Filmowego Orange na facebooku oraz na portalu www.filmweb.pl.

Na 2012 rok zaplanowano już kolejne akcje z udziałem PAYBACK. Program w ten sposób wesprze United International Pictures w promocji następnych nowości filmowych.