Przejdź do treści

„Autostrada – motoryzacja w stylu włoskim” od grudnia na polskim rynku

„Autostrada – motoryzacja w stylu włoskim” – nowy tytuł motoryzacyjny wydawnictwa kmh media group – ukaże się na rynku 15 grudnia. W myśl zasady, jaka przyświeca tworzeniu periodyków wydawanych przez grupę mediową kmh, nowy dwumiesięcznik nie będzie zawierał żadnych przedruków.

„Zamierzamy przełamywać stereotypy i promować piękny włoski styl życia. Prócz testów, porównań oraz wrażeń z jazdy włoskimi, pełnymi stylu samochodami, na łamach nowego tytułu pojawią się wywiady, felietony, reportaże oraz mnóstwo ciekawostek o włoskim stylu życia. Wszystkie materiały będą przygotowywane w Polsce, a samochody będą testowane na polskich drogach przez zespół polskich dziennikarzy. To bardzo ważne, nie dopuszczamy żadnych przedruków, które wypaczają przesłanie testu.” powiedział Włodzimierz Zientarski, redaktor naczelny magazynu „Autostrada”.

„Zarówno magazyn motoryzacyjny Autostrada, portal www.autostrada-online.pl, czy specjalnie w tym celu uruchomiony profil na portalu społecznościowym www.facebook.com/autostrada24 są skierowane do wszystkich mężczyzn oraz kobiet (bez podziału na mniejsze grupy docelowe), dla których samochód to nie tylko metalowa puszka służąca do przemieszczania się z punktu A do B, a głównym odbiorcami mają stać się mieszkańcy małych i średnich miast. Kampania reklamowa wystartuje w momencie wprowadzenia tytułu do sprzedaży, obejmie magazyny grupy kmh & soho publishing, saloniki prasowe, stacje benzynowe oraz  mailing” dodał Michał Kwiatkowski, założyciel grupy mediowej kmh.

„Autostrada – motoryzacja w stylu włoskim” ukazywać się będzie w objętości 84 stron, w cenie 3,99 złotych, w nakładzie drukowanym 30 tysięcy egzemplarzy oraz e-wydaniu kolportowanym w ilości 400 000 egzemplarzy.