Przejdź do treści

Polska firma mobilna dla klienta w USA

Smartzilla zrealizowała z sukcesem aplikację mobilną dla klienta w USA. Jest to aplikacja wspierająca platformę medyczną MDclick, która służy do prowadzenia przychodni lekarskich i umożliwia prowadzenie profilaktyki na najwyższym poziomie. Teraz lekarze mają również mobilny dostęp do zaawansowanych kartotek medycznych uzupełnianych o dane z baz laboratoriów i aptek.

System zawiera również szereg mechanizmów nadzoru i kontroli prowadzonego toku leczenia. Platforma zyskała rekomendacje IBM USA dla wewnętrznego systemu opieki medycznej korporacji. Obecnie jest ona wykorzystywana przez placówki Medical Office z terenu stanów New Jersey i New York.

Smartzilla jest młodą organizacją powstałą w 2011 roku jako wyodrębniona komórka firmy Netizens Peppermint. Działanie to jest odpowiedzią na potrzebę rynku, który w tej dziedzinie zmienia się wyjątkowo dynamicznie. “W Polsce jest obecnie 4-5 milionów smartfonów, a za trzy lata będziemy z nich korzystać częściej niż z komputerów”, mówi Witold Kempa – CEO Netizens Peppermint.

Smartzilla oferuje szeroki zakres usług. Tworzy aplikacje mobilne, mobilne strony www, projektuje interfejsy a także opracowuje strategie i przeprowadza kampanie reklamowe.

Liderem projektu został Paweł Woszkowski, który wcześniej zdobywał kompetencje w zakresie mobile i rozwijał prowadzony przez siebie dział multimediów w Netizens Peppermint.