Na salonach Empiku w Galerii Korona w Kielcach

Niecałe pół roku przed planowanym otwarciem Galeria Korona Kielce powoli zamyka listę najemców, którzy znajdą się w obiekcie. Galeria w osiemdziesięciu procentach jest już skomercjalizowana. Oprócz znanych i cenionych marek modowych, klienci znajdą w niej również bogatą ofertę rozrywkową i kulturalną, o którą z pewnością zadba także Empik.

Sieć Empik dołączyła właśnie do grona najemców powstającej w sercu Kielc Galerii Korona Kielce. Miłośnicy szeroko rozumianej kultury mogą więc już zacierać ręce, ponieważ w kwietniu w mieście oprócz największego w regionie 9-calowego Multikina, powstanie nowy salon Empik. – Empik to marka, która powinna znaleźć się w każdym centrum handlowym. Podobnego giganta na naszym rynku, oferującego tak szeroką gamę produktów, nie ma. Taki najemca powoduje więc, że oferta galerii staje się jeszcze bardziej kompleksowa – mówi Iwona Pękalska z firmy Libra Projekt, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

W salonie Empiku znajdzie się wszystko, co jest znakiem rozpoznawczym sieci. A zatem bogata oferta produktów kultury, wiedzy i rozrywki, począwszy od prasy, poprzez książki, muzykę, filmy, gry i programy multimedialne, po produkty papiernicze i bilety na wszelkiego rodzaju koncerty. Nowoczesny salon o powierzchni ponad 500 m kw. to gwarancja pewnej jakości, łatwy dostęp i czytelny układ tytułów, miła i fachowa obsługa, dogodne godziny otwarcia, dostosowane do nowoczesnego, szybkiego tempa życia. – Galeria Korona Kielce to interesujący projekt developerski, w którym warto partycypować i w ten sposób rozwijać zasięg Empiku – dodaje Monika Marianowicz, menadżer ds. PR i eventów, rzecznik prasowy Empik Sp. z o.o.

Galeria Korona Kielce powstaje w ścisłym centrum Kielc. W jej bezpośrednim otoczeniu znajdują się najważniejsze budynki użyteczności publicznej, między innymi: Urząd Miejski, Urząd Wojewódzki, czy Urząd Marszałkowski. Bezpośrednie sąsiedztwo przepięknie zrewitalizowanego Starego Miasta utworzy nową jakość przestrzeni publicznych śródmieścia Kielc.

Dostęp do strefy pieszej miasta, jak i doskonały dojazd dla klientów zmotoryzowanych czyni z Galerii Korona Kielce najlepszą lokalizację handlową w Kielcach. Jej otwarcie zaplanowano na wiosnę 2012 roku.

W chwili obecnej galeria ma już podpisane umowy na 80 procent powierzchni przeznaczonych pod wynajem. Dla tych, którzy chcieliby jeszcze do nich dołączyć, pozostało już więc niewiele miejsca.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu