Przejdź do treści

Modelka TOP MODEL na pokazie Mariusza Przybylskiego

Już 14 grudnia 2011 roku Vera Suprunenko wystąpi na ekskluzywnym pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego. Stroje, które zaprezentuje modelka, zostały zaprojektowane specjalnie i dedykowane akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”, prowadzonej w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi. Vera Suprunenko, 24-letnia Ukrainka, wzięła udział w II edycji programu „Top Model”.

W czasie jego trwania, modelki dostawały do wykonania różne zadania. Jednym z nich była prezentacja kreacji z kolekcji Przybylskiego. Pokaz odbył się w centrum Warszawy. Nagrodą dla najlepszej z nich był udział w pokazie projektanta. Bezkonkurencyjna okazała się Vera, od początku zaliczana do grona faworytek. Dlatego już w najbliższą środę pojawi się na pokazie Mariusza Przybylskiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Po pokazie, kolekcja zostanie przekazana do licytacji, prowadzonej na stronie internetowej www.wielkakampaniazycia.pl. Całkowity dochód z licytacji będzie przeznaczony na działania profilaktyczne i edukacyjne realizowane w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi.

„Adam” ma uświadomić mężczyznom, jak ważna jest ich rola w życiu każdej kobiety, jak potrzebna jest ich troska i zaangażowanie. Akcję wsparło czterech Ambasadorów: John Porter, Łukasz Zagrobelny, Marcin Rogacewicz oraz Tomasz Ciachorowski.