Modelka TOP MODEL na pokazie Mariusza Przybylskiego

Już 14 grudnia 2011 roku Vera Suprunenko wystąpi na ekskluzywnym pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego. Stroje, które zaprezentuje modelka, zostały zaprojektowane specjalnie i dedykowane akcji „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi”, prowadzonej w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi. Vera Suprunenko, 24-letnia Ukrainka, wzięła udział w II edycji programu „Top Model”.

W czasie jego trwania, modelki dostawały do wykonania różne zadania. Jednym z nich była prezentacja kreacji z kolekcji Przybylskiego. Pokaz odbył się w centrum Warszawy. Nagrodą dla najlepszej z nich był udział w pokazie projektanta. Bezkonkurencyjna okazała się Vera, od początku zaliczana do grona faworytek. Dlatego już w najbliższą środę pojawi się na pokazie Mariusza Przybylskiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Po pokazie, kolekcja zostanie przekazana do licytacji, prowadzonej na stronie internetowej www.wielkakampaniazycia.pl. Całkowity dochód z licytacji będzie przeznaczony na działania profilaktyczne i edukacyjne realizowane w ramach Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi.

„Adam” ma uświadomić mężczyznom, jak ważna jest ich rola w życiu każdej kobiety, jak potrzebna jest ich troska i zaangażowanie. Akcję wsparło czterech Ambasadorów: John Porter, Łukasz Zagrobelny, Marcin Rogacewicz oraz Tomasz Ciachorowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu