Gry Rodzinne po raz kolejny z udziałem OS3

OS3 multimedia, tak jak w poprzednich latach, włączyła się w organizację kampanii wspierającej „Wieczór Gier Rodzinnych” dla Hasbro Polska. Agencja odpowiada za odświeżenie serwisu akcji, stworzenie kreacji do kampanii internetowej i całościowe prowadzenie konkursów towarzyszących kampanii.

„Wieczór Gier Rodzinnych” to ogólnoświatowy projekt firmy Hasbro, który ma na celu budowanie wizerunku marki jako eksperta w dziedzinie rodzinnego spędzania wolnego czasu oraz zachęcanie rodziców do zabawy z dziećmi i stymulowanie sprzedaży gier planszowych. We wrześniu wystartowały w Polsce działania promujące projekt, prowadzone w sieciach: Empik, Smyk i Real. Potrwają one do końca grudnia 2011 r. W ich ramach agencja OS3 multimedia odpowiada za odświeżenie serwisu www.wieczorgier.pl i za stworzenie kreacji do kampanii internetowej. Zapewnia też całościową obsługę konkursów, towarzyszących akcji promocyjnej.

Podobnie jak w zeszłym roku, w rolę eksperta „Wieczoru Gier Rodzinnych” wcieliła się Dorota Zawadzka, pedagog i psycholog znana przede wszystkim z programu telewizyjnego „Superniania”. Poprzez specjalnie zaprojektowaną aplikację, odpowiada ona na pytania internautów. Dorota Zawadzka także prywatnie jest miłośniczką gier planszowych.

Agencja OS3 multimedia pracuje nad polską wersją projektu „Wieczór Gier Rodzinnych” od początku jego istnienia, czyli od 2009 r. Wtedy stworzyła dla Hasbro pierwszą wersję serwisu www.wieczorgier.pl. W 2010 r. agencja wzbogaciła serwis o kolejne funkcjonalności i współtworzyła kampanię wspierającą projekt.

Za tegoroczne działania na Facebooku, będące elementem kampanii Wieczór Gier Rodzinnych, odpowiada agencja strategicznego marketingu społecznościowego Ostryga. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Universal McCann. Działania PR-owe prowadzi Charyzma. Doradcy Komunikacji Biznesowej.

OS3 multimedia i Ostryga należą do OS3 Group S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu