Przejdź do treści

Dynamiczny rozwój sieci PCDOC

Mieszkańcy już prawie 60 miast mogą korzystać z usług miejscowych ekspertów PCDOC. Firma chce dotrzeć do coraz większej liczby Klientów, w związku z czym poprzez system franszyzy szeroko rozwija sieć placówek świadczących usługi pogotowia komputerowego. Tylko w ostatnim roku obszar działania PC Doctorów zwiększył się o 30 miejscowości.

Pogotowie PCDOC obecne jest nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w mniejszych miastach, np. w Żywcu, Starym Sączu czy Niemodlinie. Każdy serwisant, który planuje otworzyć nowy punkt usługowy pod marką PCDOC, przechodzi serię testów mających dokładnie sprawdzić jego umiejętności, co pozwala sieci na zachowanie stałego, wysokiego poziomu świadczonych usług. Jest to bardzo istotny element, ponieważ zakres działań serwisantów jest szeroki. PC Doctorzy najczęściej zajmują się naprawą komputerów usuwając wirusy czy reinstalując systemy operacyjne. Eksperci wykonują również usługi dodatkowe, mogą np. zainstalować telefonię VOIP, programy chroniące dzieci przed niebezpiecznymi treściami, czy video monitoring Internetowy. Część usług eksperci PCDOC mogą wykonać za pośrednictwem zdalnego pulpitu. M.in. dzięki takim rozwiązaniom, sieć nieustannie zdobywa nowych klientów, także w postaci firm, które zlecają PC Doctorom stały nadzór nad swoimi komputerami.

PCDOC staje się sprawdzoną i rzetelną marką skupiającą najlepszych fachowców – mówi Szymon Retecki, CEO PCDOC. Bardzo cieszy nas fakt, że wraz z rozwojem Spółki, mamy coraz więcej zgłoszeń od Klientów, ale także od serwisantów, którzy chcieliby na zasadzie franczyzy rozpocząć współpracę z naszą firmą. Dzięki temu, w perspektywie czasu, dotarcie PCDOC do Klientów końcowych będzie coraz większe – dodaje Retecki.

Z usług PCDOC korzystają nie tylko Klienci indywidualni, ale także firmy, dla których stały nadzór serwisantów nad sprzętem, jest bardzo ważny w kontekście zabezpieczenia prowadzonej przez nich działalności.

Więcej informacji na temat Spółki oraz oferowanych przez nią usług, można znaleźć na stronie internetowej www.PCDOC.pl.