Wiktoria Kwiatkowska: z Clear Channel Poland do Ad-Vice

Wiktoria Kwiatkowska objęła stanowisko Account Managera. Zajmuje się obsługą klientów agencyjnych oraz planowaniem i realizacją kampanii.

W Ad-Vice będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój obsługi klienta.

Wiktoria związana jest z branża reklamową od 2006 roku. W 2007 roku objęła stanowisko New Business Managera w SPC House of Media. Zajmowała się opracowywaniem strategii oraz taktyki działań reklamowych w ramach kampanii internetowych, radiowych oraz outdoorowych. W 2008 zajęła w firmie stanowisko kierownicze jako Media Manager. Wdrażała innowacyjne strategie działania w dziedzinie e-marketingu, e-PR oraz marketingu szeptanego. Odpowiedzialna była również za planowanie oraz zakup mediów na rynkach wschodnich.

W maju 2010 roku Wiktoria zajęła stanowisko Account Managera w Clear Channel Poland. Współpracowała z Agencjami Reklamowymi oraz Domami Mediowymi. Do jej obowiązków między innymi należała sprzedaż oraz koordynacja kampanii OOH.

W grudniu zasiliła Dział Sprzedaży Ad-Vice w związku z dynamicznym rozwojem sieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu