Przejdź do treści

Nowa odsłona marki Podravka

Najsmaczniejsze miejsce w sieci – serwis internetowy Podravka.pl prezentuje swoją nową odsłonę. Obok szczegółowych materiałów na temat wszystkich oferowanych przez firmę produktów, znajdziemy tam także aktualne informacje o promocjach i konkursach, w które zaangażowana jest marka. Nowością na stronie jest sekcja o intrygującej nazwie „Relaks w kuchni”.

Podravka – producent najwyższej jakości przypraw i wyrobów spożywczych uruchomiła właśnie nową witrynę internetową. Konsumenci zainteresowani ofertą marki, znajdą pod adresem Podravka.pl pełne portfolio produktów – zdjęcia i informacje na temat ich zastosowań oraz gramatury. Szczególnym zainteresowaniem czytelników z pewnością będą cieszyły się zakładki poświęcone flagowym produktom marki – znanym i lubianym przez wszystkich przyprawom Vegeta i Warzywko oraz cenionym przez miłośników włoskiej kuchni makaronom z pszenicy Durum i produktom pomidorowym.

Nowością na stronie jest sekcja „Relaks w kuchni”, w której producent proponuje wspólne gotowanie w gronie najbliższych, jako odprężający sposób spędzania czasu. Temu konceptowi poświęcono również Fan Page na portalu Facebook, gdzie wszyscy wspólnie gotujący mogą zamieszczać przygotowywane przez siebie przepisy i wziąć udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Zakładka „Relaks w kuchni” to także gry, dzięki którym możemy umilić sobie czekanie – nieodłączny element każdego gotowania.