Granie na Ekranie w Multikinie Złote Tarasy – zapraszamy na turniej MSI FIFA 12 Cup

Jeszcze nie opadł pył po Wielkim Finale Ligi Cybersport, który odbył się 3 grudnia w Multikinie Kraków, a już zapowiedziane zostało kolejne gamingowe wydarzenie z serii „Granie na Ekranie” – MSI FIFA 12 Cup. 15 grudnia w Multikinie Złote Tarasy rozegrany zostanie turniej w najnowszą odsłonę popularnej symulacji piłki nożnej – FIFA 12. Turniej organizowany jest przez Electronic Sports League we współpracy z MSI, Multikinem, sklepem komputerowym X-KOM, SteelSeries, Electronic Arts i Burnem.

Przez cały dzień w Foyer Multikina prowadzone będą turnieje eliminacyjne i różnego rodzaju konkursy dla gości Multikina, natomiast od godziny 18:00 rozgrywki zostaną przeniesione do sali kinowej numer 2 i tam już będzie można na bieżąco śledzić przebieg turnieju, w którym pula nagród przekracza 5 000 złotych, a nagrodą główną jest gamingowy notebook MSI GT660.

Zapisy do turniejów eliminacyjnych będą odbywać się na miejscu. Od godziny 12:00 rozegranych zostanie 6 turniejów eliminacyjnych, z których najlepsi gracze awansują do fazy finałowej by zmierzyć się z innymi o nagrodę główną. Rozgrywki toczyć się będą na nowoczesnych notebookach MSI GT780 DX.

  • Udział w turniejach eliminacyjnych jest darmowy.
  • Osoby, które zakwalifikują się do turnieju otrzymują bilet dla siebie i osoby towarzyszącej.
  • Cena biletu na salę kinową wynosi 11 złotych.
  • Na imprezie będzie też można otrzymać medal ESL.

„Granie na Ekranie” to akcja Multikina organizowana we współpracy z firmą Turtle Entertainment Polska mająca na celu rozwijanie i popularyzację rozgrywek gier komputerowych oraz kultury ich oglądania. Prestiżowe turnieje w takie gry jak Starcraft II, Counter Strike 1.6, League of Legends czy FIFĘ budzą coraz większe zainteresowanie i coraz więcej ludzi chce oglądać je i dopingować swoich faworytów. „Granie na Ekranie” stwarza możliwość dzielenia tej pasji.

Zapraszamy już w czwartek 15 grudnia do Multikina Złote Tarasy – godzina 12:00! Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej organizatora turnieju – www.esl.eu/pl.