Przejdź do treści

Firma Adriano otworzyła salon odzieży w Poznaniu

8 grudnia 2011r. odbył się event z okazji otwarcia nowego salonu Adriano w Poznaniu. Adriano to znana w Wielkopolsce marka odzieżowa, która wywodzi się z Gniezna. Od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższej jakości odzież męską i damską. Nowy salon w Poznaniu mieści się  przy ulicy Obornickiej 279.

Impreza rozpoczęła się o 17:32. Nietypowa godzina kryła w sobie tajemnicę. Wśród gości znalazł się jednak szczęściarz, który odgadł, że  „dwójka” w godzinie oznacza otwarcie drugiego salonu Adriano w Wielkopolsce.

Otwarcie prowadzili Anna Puślecka – prezenterka i dziennikarka mody i Tomasz Jacyków – stylista i krytyk mody. Wśród gości pojawili się przyjaciele, dawni wspólnicy, klienci firmy Adriano, przedstawiciele branży odzieżowej oraz świata biznesu. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz najnowszej kolekcji marki, komentowany przez prowadzących, a także loteria, w której goście wygrywali m. in. krawaty, szale, czy spinki do mankietów, specjalnie przygotowane przez właścicieli.

Mniej wtajemniczeni mogli dowiedzieć się, że istotną pozycję w ofercie firmy zajmuje sztandarowa usługa szycia garniturów męskich i chłopięcych na specjalne zamówienie. Odpowiadając na potrzeby panów, którzy na co dzień noszą garnitury, panów młodych czy maturzystów, projektanci Adriano nawiązują w kolekcjach do klasycznego piękna, biznesowego dress code’u czy sportowej elegancji, zawsze jednak uwzględniając obowiązujące trendy. W ofercie znajdują się również kolekcje odzieży damskiej, mundury myśliwskie czy odzież projektowana specjalnie dla chórów.

Nad przygotowaniem i organizacją eventu czuwała agencja Commercial Communications.