Przejdź do treści

Napój Oskar Limonka – idealny podczas sylwestrowych szaleństw

Pomysłów na noc sylwestrową jest wiele – przyjęcie w domu, wyjazd w góry, impreza w klubie. Niezależnie od tego, gdzie będziemy się bawić w tym roku, powinnyśmy pamiętać o odpowiednich napojach. Tradycyjnie obok szampana na naszej zabawie nie powinno zabraknąć również napojów bezalkoholowych.

Napoje sylwestrowe bez dodatkowych procentów są niezbędnym składnikiem sylwestrowego spotkania. Potrzebujemy ich zarówno do rozmaitych kolorowych drinków jak i do ugaszenia pragnienia po gorących tanecznych popisach. Firma Złoty Potok na Sylwestra proponuje gazowany napój Oskar Limonka, który na pewno dzięki smakowi soczystych limonek będzie świetnym dopełnieniem szampańskiej zabawy.

Oskar Limonka to połączenie oryginalnego smaku soczystej limonki z naturalną wodą źródlaną Złoty Potok, wydobywaną z najczystszego rejonu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Kwaskowaty, orzeźwiający smak napoju świetnie ugasi pragnienie podczas tańców i imprezowych szaleństw. Oskar Limonka przyda się także jako składnik do wyszukanych drinków.

Dostępne opakowania: 1,5l

Cena: 2,15zł