Przejdź do treści

Konkurs Time Trend w Radiu PiN! Wygraj markowy zegarek!

Sportowy Casio, designerski Lorus czy błyszczący i biżuteryjny Morgan? Zabawa Time Trend to prawdziwa gratka dla miłośników modnych czasomierzy! Weź udział w konkursie i zdobądź jeden z nich!

1 Radio PIN, Time-Trend, ZibiOgólnopolska sieć salonów z zegarkami Time Trend przygotowała konkurs, w którym nagrodami są stylowe zegarki. Na słuchaczy czekają takie znane marki, jak Casio, Lorus czy Morgan. Wystarczy słuchać Radia PiN codziennie w dni powszednie i poprawnie odpowiedzieć na pytanie, zadawane na antenie. Zagadki dotyczą zegarków, ale nie tylko… Podpowiedzi należy szukać na oficjalnym fanpage’u Time Trend na Facebooku pod adresem www.facebook.com/timetrend. Konkurs trwa od 5 do 18 grudnia na antenie radia PiN.

Time Trend (dawne salony Zibi) to jedna z największych sieci salonów z zegarkami w Polsce. Oferuje największy wybór zegarków światowych marek, takich jak: Atlantic, Casio, Nautica, Pulsar, Seiko, Lorus, Morgan, Guess, Levi’s, Tissot, Festina, Certina, Calvin Klein. Salony Time Trend zlokalizowane są w największych centrach handlowych na terenie całego kraju. Klienci tej sieci z powodzeniem „odwiedzają ją” również na Facebooku.